Школи у містах та громадах
Директори та вчителі працюють у школі, відповідаючи на своє покликання - робити навчальний досвід учнів релевантним для викликів та розвитку суспільства. Проте, дуже часто вони стикаються з безліччю викликів: як-от застарілі підходи до управління, замало розуміння як змінювати педагогічні практики в епоху змін, брак часу та навичок як залучати батьків та учнів до партнерства, а найважливіше - як розвивати школу, формувати спільне бачення та об'єднувати людей.
Детальніше
Для освітніх управлінців та їх команд
Працюючи зі школами вже чотири роки, ми добре знаємо, що директори та вчителі прагнуть якнайкращого для своїх учнів. Проте, чимало з них почуваються розгублено перед викликами, з якими стикаються щодня: брак часу на втілення змін; високий тиск звідусіль та разом з тим, мало розуміння, на що фокусуватись; брак комунікації між учнями, вчителями, батьками, директором та громадою, мало професійної підтримки та середовища професійного розвитку.
Детальніше
Опорні школи
У 2016-2017 році "ПРО.СВІТ" провів навчальну програму «Пілот 24», що мала на меті об'єднати адміністрацію та вчителів опорних шкіл, щоб виробити нові формати взаємодії вчителя і школярів, директора і вчителів, школи і громади.
Детальніше
Стань освітнім змінотворцем у своїй громаді!