2020
2020 рік став роком відкриття внутрішньої сили, схованих резервів, тренуванням гнучкості та небачної синергії нашої команди, а також тектонічних змін в освіті як в Україні, так і в цілому світі. 2020 рік ще раз довів: немає нічого більш постійного, аніж зміни. Трасформуймося, з впевненістю і натхненням у 2021!
2019
2019 рік був яскравим на експерименти, нові практики та формати, які ми розвинули у рамках наших програм. Також ми розпочали два нових проєкти, спрямованих на дитяче винахідництво та зйомки всеукраїнського шкільного серіалу. Тож 2020 рік обіцяє бути ще більш насиченим і продуктивним!
Школа 3.0
У цьому звіті ми аналізуємо програму "Школа 3.0", яка впроваджувалась у семи школах Львова у 2017-2018 роках. По її закінченню ми ініціювали оцінку програми серед семи шкіл-учасниць, які протягом останніх двох років працювали з нами. Учасники пройшли онлайн опитування вчителів, директорів та учнів, а також ми провели персональні зустрічі із директорами та командою вчителів. Ми також простежили вплив програми на рівні міста Львова.
2018
2018 рік для "Про.Світ" був насиченим: ми долали нові виклики, ставили нові цілі, досягали їх, розвивали нові програми та раділи новим результатам!
2017
Цей рік був знаковим в історії "Про.Світ": нові програми, нові історії успіху шкіл та вчителів, нові партнерства, нові члени команди, а найголовніше – новий досвід і постійне зростання. Пропонуємо пригадати разом з нами, як це було.
2016
Цей рік був сповнений багатьма яскравими моментами та досягненнями, але й не обійшлось без падінь і помилок, які зробили нас сильнішими! Дякуємо усім, хто був поряд з нашою командою весь цей час і домомагав нам змінювати освіту в Україні на краще! Найцікавіше ще попереду